Filmas apie prezidentę Sauliui Skverneliui primena „kitokį laikotarpį“

Kino filmą apie pareigas dar einančią prezidentę Dalia Grybauskaitę premjeras Saulius Skvernelis vadina „neeiliniu įvykiu“ Lietuvos istorijoje, primenančiu „kitokį laikotarpį“ (matyt, sovietmetį).

„Tai yra neeilinis įvykis mūsų trisdešimties metų nepriklausomos valstybės istorijoje, kada atliekamas veiksmas, primenantis, galbūt, kitokį laikotarpį, kitas valstybes. Tikrai turinio negaliu vertinti, pats režisierius pasakė tam tikrą tikslą, dėl ko sukurtas – ir politinę potekstę, ir, galbūt, rinkiminę potekstę. Tai, galbūt, ir tai buvo tikslas“, – Žinių radijui ketvirtadienį teigė S. Skvernelis.

Ministras pirmininkas sako kol kas neradęs laiko pažiūrėti filmo, bet ketina tai padaryti vėliau. Kartu jis pabrėžė gerbiantis kūrybos laisvę.

Neseniai kino teatruose pasirodžiusio filmo „Valstybės paslaptis“ režisierius Donatas Ulvydas laidai „DELFI dėmesio centre“ yra teigęs, kad nesibaigus prezidentės kadencijai nusprendė rodyti filmą dėl dviejų priežasčių: norėdamas parodyti D. Grybauskaitės indėlį į Lietuvos sėkmę ir dėl to, kad jis taptų pavyzdžiu rinkėjams prieš einant balsuoti gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

D.Grybauskaitė prezidento poste yra nuo 2009-ųjų, ji buvo perrinkta 2014 metais. Jos antroji kadencija baigsis liepos 12 dieną.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s