Kandidatui į Ukrainos prezidentus surašytas protokolas

Kandidatui į Ukrainos prezidentus Volodymyrui Zelenskiui policija sekmadienį už užpildyto rinkimų biuletenio viešąjį pademonstravimą surašė protokolą dėl administracinio pažeidimo.

„Naujas prezidentas – naujos taisyklės. Visi turi gyventi pagal įstatymus! Zelenskiui įteikiamas protokolas dėl administracinio pažeidimo už tai, kad parodė biuletenį“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė V. Zelenskio rinkimų štabo vadovas Dmytro Razumkovas.

Jis paskelbė nuotraukas, kuriose matyti, kaip policijos pareigūnai dalyvaujant V. Zelenskiui pildo atitinkamus dokumentus.

Deputatas, vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenko patvirtino šią informaciją. „Policininkai… surašo administracinį protokolą kandidatui į prezidentus Volodymyrui Zelenskiui už tai, kad jis viešai parodė savo rinkimų biuletenį, atskleisdamas balsavimo paslaptį ir agituodamas už save“, – feisbuke parašė jis. A. Heraščenko priminė, kad anksčiau tokio pobūdžio protokolai buvo surašyti Radikaliosios partijos lyderiui Olehui Liaško ir to paties pavadinimo frakcijos parlamentarui Ihoriui Mosijčiukui.

Po balsavimo V. Zelenskis rinkimų apylinkėje pademonstravo užpildytą biuletenį, kuriame kryželiu buvo pažymėta jo pavardė. Vidaus reikalų ministerija nurodė, kad patikrinusi informaciją policija teisiškai įvertins įvykį. Medžiaga apie faktą bus perduota teismui, sakė policija.

Pats V. Zelenskis į policininko klausimą, kodėl parodė savo biuletenį, atsakė, kad to paprašė žurnalistai, rodo jo rinkimų komandos interneto platformoje „YouTube“ paskelbta vaizdo medžiaga.

„Nesusigaudžiau ir parodžiau“, – paaiškino kandidatas.

Į policininko pastabą, kad jis turįs surašyti protokolą, V. Zelenskis atsakė: „Pažeidžiau. Įstatymas yra įstatymas“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s