Romoje musulmonas virtuviniu peiliu dūrė krikščioniui už tai, kad šis nešiojo kryželį

Italų dienraštis “Il Giornale“ pranešė, kad Velykų išvakarėse greta Termino stoties Romoje musulmonas marokietis dūrė virtuviniu peiliu krikščioniui gruzinui ir ketino nupjauti jam galvą dėl to kad šis ant kaklo nešiojo kryželį. Tai įvyko stotyje stovėjusiame autobuse. Liudininkų parodymais marokietis gruziną įžeidinėjo, o po to dūrė virtuviniu peiliu, mėgino perrėžti jam gerklę. Policija sulaikė iš įvykio vietos bėgantį nusikaltėlį ir jį suėmė.

Komentuodama šį išpuolį partijos „Italijos broliai“ pirmininkė Giorgia Meloni pasakė: „Jei musulmonai mano, kad jie atnešė šventą karą į mūsų namus, atėjo laikas imtis priemonių, net radikalių: nelieka nieko kito, kad blokuoti bet kokią musulmonų imigraciją, kol nebus išaiškintos geresnės idėjos. Mes norime ginti mūsų klasikines ir krikščioniškas šaknis nuo Europos islamizacijos proceso…“ Meloni pareikalavo nacionalinės politinės diskusijos dėl imigracijos, nes musulmonų išpuoliai nesiliauja.

Šių metų vasario 23 dieną 27 metų marokietis atbėgėlis Said Machauat Turine papjovė 33 metų italą su virtuviniu peiliu vien todėl, kad šis buvo „baltas, jaunas ir atrodė laimingas.“ Smogta buvo į kaklą, o virtuvinį peilį, patį didžiausią, žmogžudys nusipirko parduotuvėje, specialiai tam, kad papjauti baltą žmogų.

Musulmonų atakos prieš krikščionis vyksta ir kitose ES valstybėse

Balandžio pradžioje 29 metų Berlyno gyventojas buvo musulmonų subadytas peiliu vien todėl, kad dėvėjo kryželį.

„Berliner Zeitung“ rašė, kad tai ne pirmas krikščionis, kurį užpuola musulmonai. Nesenai 39 metų vyrą sumušė todėl, kad jis nešiojo kryželį. Laikraštis nurodė, kad „Berlyne nuolatos vyksta religiniai konfliktai“, o nusikaltėliai visada turi „migracinį foną“. Laikraštyje minimi ir kiti krikščionių užpuolimų atvejai.

Organizacijos „Hayat Germany“, kovojančios prieš islamistus, pareiškė, kad egzistuoja bendras žeminantis musulmonų požiūris į krikščionis ir žydus, netikinčius, propaganda prieš krikščioniškas šventes.

Per musulmonų užpuolimus per mažiau negu ketverius metus tik Prancūzijoje buvo nužudytas 261 žmogus, dar daugiau buvo sužeista (iš viso šalyje gyvena 66 milijonai). Per dieną čia nusiaubiamos 3 bažnyčios.

2018 metais musulmonai nužudė visame pasaulyje 4305 krikščionis, žinomas kiekvieno jų vardas. Jie buvo nužudyti musulmonų vien dėl tikėjimo.

Už savo tikėjimą 300 milijonų krikščionių, daugiausiai musulmoniškose šalyse, patyrė prievartą iš musulmonų pusės. Tai daro krikščionybę labiausiai persekiojama religija pasaulyje. Tikimybė, kad krikščionis bus nužudytas musulmonų šalyje, yra maždaug vienas prie 70000.

Tai reiškia, kad krikščionis, gyvenantis musulmoniškoje šalyje, turi 143 kartais didesnę tikimybę būti užmuštas musulmono, negu musulmonas, gyvenantis krikščioniškoje šalyje, turi tikimybę būti užmuštam krikščionio.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s