Gintautas Paluckas perrinktas socialdemokratų vadu

Didžiausios šalies politinės partijos – Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) – pirmininku perrinktas Gintautas Paluckas sako, kad partijos nariai jį išrinko, nes nori pradėtų darbų tęstinumo.

„Nebuvo labai netikėta, nes mane juk ir iškėlė absoliuti dauguma skyrių, ir antras dalykas, aš, bendraudamas su mūsų partijos nariais vis tiek tam tikrą nuojautą turėjau, kad žmonės nori pradėtų darbų tęstinumo“, – šeštadienį informavo G. Paluckas.

Anot jo, naujoje kadencijoje bus siekiama susigrąžinti prarastas pozicijas.

„Turime grįžti į pergalių kelią Seimo rinkimuose pirmiausia, turime atgauti prarastas pozicijas, bet iki to mes dar turime keletą slenksčių – prezidento ir Europos Parlamento rinkimus. Tiems dalykams reikia šiek tiek laiko“, – teigė politikas.

G. Paluckas pripažino, kad partija šiuo metu neturi tvirtos atramos didžiuosiuose miestuose, tačiau, tai, anot jo, dešimtmečio rezultatas. Dėl to politikas daug dėmesio žada skirti partijos tvirtėjimui ir augimui.

Anot jo, po Europos Parlamento rinkimų partija ruošis į tūkstančio miestų turą – taip bus siekiama „užauginti rėmėjų ir palaikytojų ratą.“

Socialdemokratų partija šiuo metu neturi savo atstovų Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų savivaldybėse.

„Didžiųjų miestų rezultatai nėra vienos dienos ar nakties darbas. Tai dešimtmečio nuoseklus smukimas. Ir taip, mes turime tą problemą ir privalome ją išspręsti“, – sakė G. Paluckas.

„Tai užduotis ne tik partijos pirmininkui, bet ir visiems“, – pridūrė jis.

Pirminiais duomenimis, G. Palucką palaikė apie 90 proc. visų balsavusių, už Seimo LSDP frakcijos seniūno pavaduotoją Algirdą Sysą balsavo 10 proc. partiečių, šeštadienį patvirtino partijos atstovas spaudai Justinas Argustas. Oficialius rinkimų rezultatus LSDP ketina paskelbti sekmadienį.

Socialdemokratai partijos lyderį rinko praėjus pusantrų metų po skilimo, kai nesutikę trauktis iš valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ partiją paliko dalis Seimo narių ir įkūrė naują partiją – Lietuvos socialdemokratų darbo partiją.

Gegužės 4 dieną planuojamas LSDP suvažiavimas. Jis rinks naują partijos vadovybę – pirmininko pavaduotojus, prezidiumą, valdybą, tarybą, Etikos ir Finansų komisijas. G. Paluckas socdemams vadovauja nuo 2017 metų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s