Užsienio reikalų ministras: Rolandas Paksas neatstovauja Lietuvai

Buvęs Kauno komjaunuolis ir dabartinis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius mano kad su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka susitikęs europarlamentaras Rolandas Paksas Lietuvai neatstovauja.

„Jis atstovauja sau ir dar, kaip sako, kažkam, bet norėčiau atkreipti dėmesį, kad jis tikrai neatstovauja Lietuvai, neatstovauja mūsų institucijoms ir mūsų politikai“, – penktadienį sakė ministras.

Jis pridėjo, kad Europos parlamento narys savo veiksmų su ministerija nederino.

R. Paksas ketvirtadienį Minske susitiko su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka, taip pat energetikos ministru Viktoru Karankevičiumi ir sako aptaręs Astravo elektrinės saugumo, galimo Karaliaučiaus ir Lietuvos regiono demilitarizavimo klausimus.

Pernai gruodį jis Maskvoje buvo susitikęs su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

L. Linkevičius atkreipė dėmesį į tai, kad R. Paksas Europos Parlamente yra euroskeptiškos frakcijos seniūno Nigelo Farage’o pavaduotojas.

„O apie Farage’o sąsajas tiek su Rusija, tiek su kai kuriomis kitomis politinėmis jėgomis girdime jau kurį laiką“, – kalbėjo užsienio reikalų ministras.

R. Paksas Minske sakė pristatęs idėją į Astravo jėgainę kviestis tarptautinius atominės energetikos saugumo ekspertus iš Japonijos, burti bendrą ekspertų grupę. Išgirdęs A. Lukašenkos pritarimą Lietuvos atstovas Europos Parlamente teigė, kad jo netenkina dabartinė Lietuvos politinio elito laikysena.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s