Prieš Europos Parlamento rinkimus Italijos ministras pavadino ES vadovus ekstremistais

Artėjant Europos Parlamento rinkimams, Italijos vidaus reikalų ministras Matteo Salvini apkaltino Briuselį ekstremizmu ir pažadėjo pokyčių Europoje.

„Šioje aikštėje nėra ekstremistų, nėra rasistų ar fašistų. Mes tik pasisakome už sveiko proto politiką. Ekstremistai yra tie, kas valdo Europą pastaruosius 20 metų“, – pareiškė jis Milano centre šeštadienį įvykusiame mitinge susirinkusiai miniai.

„Jie (dabartiniai ES vadovai – red.) bijo praeities, nes neturi jokios ateities vizijos. Tuo tarpu mes, priešingai, kuriame mūsų ateitį“, – pridūrė M.Salvini.

Vėliau šį mėnesį įvyksiančius Europos Parlamento rinkimus jis pavadino „labai svarbiu istoriniu momentu, kuris padės mus išlaisvinti nuo dusinančios okupacijos, kurią mums jau daug metų perša Briuselis“.

„Kas išdavė vieningos Europos įkūrėjų – de Gaulle‘io, De Gasperi – viltis? Tai tokie žmonės kaip Merkel, Macronas, Sorošas, Junckeris: jie sukūrė Europą, kurioje viskas paklusta finansiniams interesams ir nekontroliuojamai imigracijai“, – pareiškė M.Salvini.

Mitinge dalyvavusi Prancūzijos kraštutinių dešiniųjų lyderė Marine Le Pen paragino įvykdyti „demokratinę revoliuciją“ ir pakeisti padėtį Europoje.

Renginyje pasisakė ir Nyderlandų nacionalistų lyderis Geertas Wildersas.

„Turime sustabdyti imigraciją ir islamizaciją… Salvini jau pakeitė Italijos politiką ir jis yra pavyzdys mums visiems“, – pareiškė politikas.

Europos Parlamento rinkimai įvyks kitą savaitę. Manoma, kad euroskeptikų partijos po šių rinkimų gerokai sustiprins savo pozicijas Parlamente.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s