Du trečdaliai lietuvių mano kad naujasis prezidentas turėtų susitikti su Vladimiru Putinu, prieš – mažiau nei penktadalis

Beveik du trečdaliai Lietuvos gyventojų mano, kad naujasis Lietuvos prezidentas turėtų susitikti su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, rodo pirmadienį paskelbti apklausos rezultatai.

Naujienų portalo delfi.lt užsakytoje „Spinter tyrimų“ apklausoje teirautasi nuomonės, ar išrinktas Lietuvos prezidentas turėtų susitikti su Rusijos vadovu, ir pateikiami galimi atsakymų variantai.

Iš viso 64 procentai respondentų atsakė į šį klausimą teigiamai. 8 procentai žmonių pasirinko atsakymą „Taip, turėtų kryptingai siekti susitikimo savo iniciatyva“. 36 proc. apklaustųjų nurodė, kad „taip, pasitaikius progai turėtų stengtis tai padaryti“. 20 proc. respondentų pasirinko variantą „taip, bet tik sulaukus Rusijos kvietimo be jokių išankstinių sąlygų“.

19 proc. respondentų nurodė atsakymą „ne“, o dar 15 proc. nežinojo arba neatsakė.

Apklausoje dalyvavo gyventojai nuo 18 iki 75 metų. Apklausa atlikta standartizuoto interviu metodu. 60 proc. apklausos atlikta tiesioginės paklausos būdu akis-į-akį, o 40 proc. internetu.

Anksčiau su Vladimiru Putinu susitiko Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s