Išrinktasis Ukrainos prezidentas siūlo atstatydinti užsienio reikalų ir gynybos ministrus bei Saugumo tarnybos direktorių

Naujai išrinktasis Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis ketvirtadienį pasiūlė Aukščiausiajai Radai atleisti iš pareigų užsienio reikalų ministrą Pavlo Klimkiną, gynybos ministrą Stepaną Poltoraką ir Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) direktorių Vasylį Hrycaką.

„Valstybės vadovas kreipėsi į parlamentą, kad Pavlo Klimkinas būtų atleistas iš Ukrainos užsienio reikalų ministro pareigų, Stepanas Poltorakas – iš Ukrainos gynybos ministro pareigų. Trečiasis siūlymas susijęs su Vasylio Hrycako atleidimu iš Ukrainos saugumo tarnybos vadovo pareigų“, – sakoma prezidentūros pranešime.

V. Zelenskis nurodė, kad šiuos siūlymus teikia vadovaudamasis konstitucija ir Ukrainos įstatymais, taip pat paprašė įstatymų leidėjų neatidėliojant išnagrinėti šiuos prašymus.

Prezidentūros pranešime sakoma, jog taip pat rengiamas prašymas Aukščiausiajai Radai atstatydinti generalinį prokurorą Jurijų Lucenko.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s