„Rotary“ apygardos valdytoju tapo Arūnas Burkšas

2019 m. liepos 3 d. istorinėje Lietuvos Prezidentūroje Kaune įvyko „Rotary International“ apygardos 1462 5-mečio paminėjimo bei Valdytojo regalijų perdavimo šventė. Renginyje dalyvavo klubų prezidentai ir apygardos pareigūnai.

Naujuoju valdytoju tapo Arūnas Burkšas iš Klaipėdos „Concordia 1826“ Rotary klubo, kuris Lietuvos „Rotary“ judėjimui vadovaus ateinančius metus. Jis regalijas perėmė iš Šiaulių „Rotary“ klubo nario Virginijaus Šniuko.

Liepos 1 dieną pasikeitė ir visų pasaulio klubų prezidentai bei kiti pareigūnai. Šių metų tema – „Rotary“ sujungia pasaulį“ („Rotary“ connects the world“).

„Rotary“ (angl. rotation – sukimasis, kaita) – tarptautinė nevyriausybinė organizacija, vienijanti verslininkus ir profesionalus. Bendrija vykdo humanitarinius projektus, ugdo ir skatina dorovinius profesinės veiklos pradus, tarptautinį tarpusavio supratimą, gerą valią ir taiką.

Klubas jungia daugiau kaip 1,2 mln. rotariečių, susibūrusių į daugiau kaip 32 000 Rotary klubų 200 šalių. Jo kritikai teigia kad kluas yra priedangos organizacija Masonų bendrovei, kuri verbuoja naujus narius tarp „Rotary“ klubų narių, tačiau patys rotariečiai tą neigia.

Tarptautinio „Rotary klubo“ centras yra JAV Ilinojaus valstijoje, Čikagos priemiestyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s