Skandalas: Latvija gali tapti pirmąja šalimi, priėmusia paskutinįjį Europos diktatorių

Įvažiuoti į bet kurią iš Europos Sąjungos šalių draudusi sankcija Aleksandrui Lukašenkai nebegalioja nuo 2016-ųjų vasario, tačiau Baltarusijos prezidentas kojos į nė vieną Bendrijos valstybę vis dar neįkėlia. Ryga gali tapti pirmąja Baltarusijos lyderį vėl priimsiančia ES valstybės-narės sostine.

Apie tai skelbiama skandalingoje valstybinio transliuotojo publikacijoje „Latvija – pirmoji ES šalis, vėl priimsianti Lukašenką?“.

Pranešama, kad „penktadienį susitikęs su Latvijos užsienio reikalų ministru A. Lukašenka džiaugėsi“, esą „gerais santykiais su šiaurine kaimyne ir pabrėžė matantis galimybes dar glaudesniam bendradarbiavimui“.

„Jis leido suprasti, kad ir pats svarsto atvykti į Latviją“, – informuoja valstybinis transliuotojas.

Maža to cituojamas Latvijos užsienio reikalų ministras Edgars Rinkevičius, kuris teigė, kad jo šalis labai vertintų, jei A. Lukašenka atvyktų į Latviją aptarti bendradarbiavimą.

Publikacijoje atskleidžiamas dar vienas skandalas – A. Lukašenka esą svarsto dar šiemet apsilankyti Austrijoje, o šio vizito parengiamieji darbai jau vyksta.

Nurodoma, kad taip pat Baltarusija planuoja padidinti krovinių gabenimą per Latvijos uostus. Savaime suprantama, taip apeinant Lietuvą, – lydere kovoje su Rusijos ir Baltarusijos grėsmėmis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s