Kinų žvalgytuvės Palangoje: prabilo apie būsimas investicijas

Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Kinijos Liaudies Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Shen Zhifei.

Pirmą kartą Palangoje besilankančio Kinijos ambasadoriaus tikslas – aptarti galimo bendradarbiavimo klausimus.

Ambasadoriui buvo pristatyta ne tik Palangos kurorto infrastruktūra, bet ir potenciali investicinė erdvė – maždaug 36 hektarų teritorija šalia oro uosto, kurios detalusis planas šiuo metu yra rengiamas, o šią procedūrą baigus bus ieškoma galimų investuotojų.

Meras Š.Vaitkus atkreipė dėmesį, jog ši teritorija yra labai patogioje bei gražioje vietoje, ir ateityje miestas norėtų matyti turistinį objektą, pavyzdžiui, pramogų kompleksą arba geoterminius baseinus.

Kinijos ambasadorius teigė pristatysiąs Palangą ir jos siūlomas investavimo galimybes besidomintiems verslininkams bei atkreipė dėmesį, jog Palangos miestas yra vienas iš teigiamų pavyzdžių, kur ekologijai skiriamas labai didelis dėmesys.

„Ekologija yra mūsų ateitis, ji turi būti pirmoje vietoje ir vienas iš pagrindinių veiksnių, statant naujus objektus“, – pabrėžė kinų ambasadorius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s