Ukrainos atstovybės Europos Taryboje vadovas: šalis praranda valstybės požymius

Ukrainos atstovybės Europos Taryboje vadovas Dmitrijus Kuleba interviu leidiniui „Savaitės veidrodis“ pareiškė kad šalis praranda valstybės požymius. Pastovūs eksperimentai vykstantys nuo 1991-mų metų suprovokavo tai kad Ukraina praranda savo valstybingumą.

D. Kulebos nuomone, nuo 1991-mų metų Ukraina pastoviai eksperimentuoja ieškodama optimalaus valdymo modelio. Jis priminė kad šalis dabar yra karo būklėje, anksčiau ji praėjo per dvi revoliucijas bei šešias radikalių reformų, kurias paskelbdavo kiekvienas naujas prezidentas, bangas. Ir kiekviena iš tų bangų bandė ištrinti praeitį apkaltinus viskuo savo pirmtakus.

Ukrainos ambasadorius Europos Taryboje pažymėjo kad per 28-rius nepriklausomybės metus Ukraina taip ir nesukūrė stebuklo ekonomikoje ir nepastatė deramų politikos, valstybės, ekonomikos, finansų ir pilietinės visuomenės institucijų. Pasak jo, valstybės tarnyba Ukrainoje „šlubuoja abejomis kojomis“. Dėl šių priežasčių šalis praranda svarbiausius valstybės požymius – gyventojus bei teritoriją. Jis pabrėžė kad tai yra pats baisiausias dalykas.

Vienu sakiniu – kalti patys…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s