Dėl granatos Norvegijos karių bagaže buvo evakuotas Vilniaus oro uostas

Dėl Norvegijos kareivių vežtos granatos be sprogdiklio trečiadienį buvo evakuota dalis Vilniaus oro uosto, pranešė Policijos departamento budėtojai. Šiuo metu evakuacija atšaukta.

„Informacija pasitvirtino iš dalies, jie turėjo leidimą vežti kažkokius daiktus, o dabar paprasčiausiai viena granata buvo vežama, kaip suvenyras“, – tvirtino budėtojas.

Kaip pasakė sostinės policijos atstovė Loreta Kairienė, į dūminę granatą panašus daiktas rastas 15.10 val. oro uosto pirmojoje salėje, aštuntoje–devintoje patikros vietoje. Praėjus dviem minutėms buvo įvestas planas „Skydas“. Į įvykio vietą atskubėjo „Aro“ išminuotojai. Įvertinus situaciją evakuacija maždaug po pusvalandžio atšaukta, keleiviams leista grįžti į vidų.

Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas pranešė, kad visi keleiviai, kurie buvo išvykimo terminale, buvo evakuoti į oro uosto prieigas. Jis sakė, kad kol kas neturi informacijos, koks žmonių skaičius buvo evakuotas.

„Skrydžiai galimai sutriks (…), bet nebus atšaukti“, – kalbėjo T.Vasiliauskas.

Vėliau jis patikslino, kad šios situacijos metu buvo evakuota apie 400 žmonių.

„Šiuo metu pavojus yra atšauktas, policijos pareigūnai toliau vykdys tyrimą. Mūsų turimais duomenimis, nė vienas skrydis neturėtų vėluoti. Problema buvo išspręsta maždaug per 20 minučių, šiuo metu visi keleiviai tęsia savo kelionę kaip planuota“, – teigė jis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s