Susisiekimo ministerija: automobilių kelių direkcija bus pertvarkyta

Lietuvos automobilių kelių direkciją planuojama pertvarkyti į valstybės įmonę arba akcinę bendrovę, sako susisiekimo ministras.

„Mes manome, kad ją reikėtų irgi pertvarkyti … į valstybinę įmonę arba į akcinę bendrovę“, –pristatydamas prioritetines veiklos kryptis susisiekimo sektoriuje Seimo Ekonomikos komitete trečiadienį sakė Jaroslavas Narkevičius,.

„Siūlysime priimti atitinkamus sprendimus Seimui“, – pridūrė ministras.

Vyriausybė prieš metus yra pritarusi valstybės įmonių pertvarkos planui, numatančiam, Lietuvos oro uostų, „Oro navigacijos“, Klaipėdos uosto direkcijos, Vidaus vandens kelių direkcijos ir „Kelių priežiūros“ ir kai kurių kitų ministerijų kuruojamų įstaigų pertvarkymą. Automobilių kelių direkcijos tarp jų nebuvo. Tačiau šių metų liepą tokie planai buvo atidėti iki 2020 metų liepos, pripažinus, kad nebus spėta laiku įvykdyti reformų.

Susisiekimo ministerija prašymą atidėti jai pavaldžių įmonių pertvarką tuomet argumentavo tuo, kad įstatymų projektų paketas dėl valstybės įmonių pertvarkymo į akcines bendroves nėra priimtas, be to, procedūroms reikia daugiau laiko.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s