Pareigūnų profesinės sąjungos pritaria premjero sprendimui neskirti L. Pernavo antrai kadencijai

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) teigiamai vertina ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio sprendimą neskirti Lino Pernavo Policijos Departamento generalinio komisaro antrai kadencijai.

„Jau po pirmų Lino Pernavo vadovavimo mėnesių išgirdome apie neigiamus pokyčius policijos sistemoje. Deja, ir VRM vadovai, ir kai kurie politikai Pernavą užstojo ir leido jam dirbti visą kadenciją. Pirmas pareigų neteko vidaus reikalų ministras. Dabar, panašu, jų neteks ir generalinis komisaras. Tai yra gera žinia policijos bendruomenei. Tikimės, kad kitas Policijos departamento vadovas bus visiškai kitoks ir mums nereikės prisiminti posakio „nuo vilko ant meškos“, – sako LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė. – VRM sistemoje dar yra garbingų vadovų, suprantančių, kas yra socialinis dialogas ir kodėl jis svarbus. Norėtume, kad kitu generaliniu komisaru taptų būtent vienas tokių pareigūnų“.

LTPF teigimu, L. Pernavas nevertas generalinio komisaro posto jau vien dėl policijos reformos, kurios rezultatai – auganti grėsmė gatvėse. Tai rodo padidėjęs nepilnamečių nusikalstamumas, kai kur peraugęs į socialinius neramumus. Be to, tarnybą paliko labiausiai patyrę policijos pareigūnai, klastojama nusikalstamumo išaiškinimo statistika.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s