Buvusi Gruzijos ambasadorė Lietuvoje liko skolinga už prabangaus buto Vilniuje nuomą

Buvusi Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Chatuna Salukvadzė liko skolinga už buto Vilniuje nuomą, tačiau net teismo sprendimas neprivertė padengti skolų.

Kaip rašo „Lietuvos rytas“, Ch.Salukvadzė Lietuvos teismo sprendimo nepripažįsta, nors jis nusprendė, kad gyvendama Vilniuje ambasadorė nevykdė įsipareigojimų nuomotojui, ir priteisė sumokėti skolą ir palūkanas.

Prabangaus buto Gedimino prospekte Vilniuje terminuotąją nuomos sutartį su ispanu Manueliu Ruizu Garcia nepaprastoji ir įgaliotoji Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Ch.Salukvadzė pasirašė 2016 metų rugsėjį. Diplomatė įsipareigojo bute gyventi iki 2018 metų rugsėjo 21 dienos ir mokėti 3050 eurų kasmėnesinį nuomos mokestį. Kai sutartis baigėsi, jos nepratęsusi ambasadorė atsisakė savininką įleisti į butą.

Ch.Salukvadzė ir jos šeimos nariai iš nuomojamo būsto išsikraustė tik šių metų balandį, kai baigėsi ambasadorės kadencija Lietuvoje.

Šių metų liepos pabaigoje teismas ieškinį tenkino ir priteisė Ch.Salukvadzei sumokėti skolą, palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas, bet diplomatė mokėti neskuba – praėjus trims mėnesiams po sprendimo į nuomotojo sąskaitą neįkrito nė euro.

Pati Ch.Salukvadzė neigia likusi skolinga ir teigia, kad nebuvo jokio teismo ir nėra jokio sprendimo, nors jis buvo išsiųstas ne tik jai, bet ir Gruzijos Užsienio reikalų ministerijai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s