Po mediko savižudybės Lazdynų ligoninėje – patikrinimas ir naujas laikinas centro vadovas

Po mediko savižudybės Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje pradėtas tarnybinis patikrinimas, paskirtas laikinas Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovas. Apie tai ketvirtadienį informavo Lazdynų ligoninės Teisės ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė Lina Žižytė.

„Kol vyksta vidinis tyrimas, laikinai centro vadovo pareigas eina Ortopedijos skyriaus vedėjas profesorius Valentinas Uvarovas“, – teigė L.Žižytė.

Ji taip pat teigė, kad iki šiol Ortopedijos ir traumatologijos centrui, kuriame dirbo nusižudęs medikas, vadovavusio Narūno Porvanecko likimas, ar jis tęs darbą įstaigoje, paaiškės po patikrinimo. Tačiau ligoninės atstovė nekomentavo, kada paskirtas laikinas vadovas, taip pat – ar jo paskyrimas reiškia, kad N.Porvaneckas yra nušalintas.

„Papildomos informacijos šiuo klausimu neteiksime“, – į konkrečius klausimus atsakė ligoninės atstovė.

Lazdynų ligoninės direktorė Jelena Kutkauskienė teigė priėmusi sprendimą, kad nusižudžiusiam medikui vadovavęs Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovas N. Porvaneckas šių pareigų nebeis.

„Jeigu kalbėtume konkrečiai apie centro vadovo poziciją, tai taip, yra pagrindas keisti ir buvęs centro vadovas šių pareigų nebeis“, – ketvirtadienį sakė J. Kutkauskienė.

Prieš kelias savaites nusižudžius vadinamosios Lazdynų ligoninės gydytojui, medikų bendruomenė pradėjo kalbėti apie patiriamą psichologinį smurtą iš vadovų ar aukštesnes pareigas užimančių gydytojų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s