Lietuvos pasienietis tarnybos metu prekiavo narkotikais. Kas toliau?

Policija paskelbė Šalčininkų rajono Tribonių kaime dėl narkotinių medžiagų platinimo tarnybos metu sulaikiusi pasienietį.

Policijos departamentas pranešė, kad lapkričio 20-ąją, apie 16 val., tarnybos metu policijos pareigūnams įkliuvo Valstybė Sienos Apsaugos Tarnybos (VSAT) prie Lietuvos vidaus reikalų ministerijos Varėnos rinktinės Tribonių užkardos vyresnysis pasienietis (gimęs 1994 m.), kuris savo automobilyje laikė galimai narkotines medžiagas.

Atlikę Tribonių užkardos teritorijoje stovinčio pasieniečio automobilio apžiūrą pareigūnai aptiko ir paėmė baltos spalvos miltelių, galimai narkotinės psichotropinės medžiagos, bei įrankius jiems sverti ir fasuoti.

Prie pasieniečio automobilio buvo sulaikytas ir Šalčininkų rajono gyventojas (gimęs 1999 m.), kuris iš anksto susitarus, paėmė dalį narkotinės medžiagos – augalinės kilmės medžiaga rasta vyro apatinėse kelnaitėse.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas spaudai Giedrius Mišutis informavo, kad  pasienietis buvo sulaikytas prie Stasylų geležinkelio kontrolės punkto, kur tikrinami traukiniai.

Anot G. Mišučio, 25 metų pasienietis sulaikytas darbo vietoje. VSAT inicijavo tarnybinį patikrinimą. Pasienietis tarnyboje dirbo nuo 2016 metų.

„Policija sulaikė vieną Varėnos rinktinės pasienietį, kuris vykdė tarnybą geležinkelio kontrolės punkte. Vėliau gavome informacijos, kad jo automobilyje, kuris nuo jo tarnybos vietos buvo už kelių kilometrų, šalia užkardos, buvo rasta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų turinčių miltelių ar kažkokių kitų žaliavinių medžiagų. Kaip įtariama esą narkotinės medžiagos buvo rastos jo asmeniniame automobilyje“, – vėliau patikslino jis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s