Kauno rajone į namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo patyręs pilotas V.Ramonas ir jo mokinys

Sekmadienį pagalba išskubėjo į Kauno rajoną, kur nukrito sportinis lėktuvas.

Sekmadienį, 13.51 val. Bendrajame pagalbos centre, skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno rajone, Ringaudų seniūnijos Noreikiškių kaime, Saulėtekio gatvėje 5 nukrito lėktuvas.

„Aero-Pilot“ asociacijos narys Darijus Pagodinas patvirtino, kad vienas žuvusiųjų yra patyręs pilotas Viktoras Ramonas.

„Taip, liūdna, bet tiesa. Kiek žinau, tai yra Viktoras Ramonas su „Piper PA-30 Twin Comanche“ ir jo mokinys“, – informavo jis.

Pirminiais duomenimis, namo kieme nukrito sportinio tipo nedidelis „Piper PA-30-160 Twin Comanche C“ lėktuvas, kurio registracijos numeris „LY-ARS“.

Policijos departamentas pranešė, kad žuvo du juo skridę vyrai, gimę 1954 m. ir 1989 m. Civilinės aviacijos administracijos duomenimis, šiuo registracijos numeriu pažymėtas dvimotoris lėktuvas „Piper PA-30“ buvo pagamintas 1969 metais.

Lėktuvas nukrito nuosavų namų kvartale, tiesiai į gyvenamojo namo, pažymėto Saulėtekio gatvės 5 numeriu, kiemą. Vietos gyventojai matė lėktuvą skrendant labai žemai, prieš jam nukrentant pasigirdo pokštelėjimas.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo laikinasis direktorius Justas Limanauskas žiniasklaidai sakė, kad manoma, jog mokomasis lėktuvas kilo iš šio oro uosto, juo greičiausiais skrido pilotas instruktorius ir mokinys.

„Jie lyg ir pakilo iš mūsų, skraidė Karmėlavos oro uoste, mokėsi skraidyti, grįžinėjo iš Karmėlavos oro uosto į mūsų. Galima priežastis yra oro sąlygos – kai jos staiga pasikeičia, dėl to gali lėktuvas apledėti“, – pasakė J.Limanauskas.

Anot jo, iš aerodromo sekmadienį kilo vienintelis, t.y. šis lėktuvas, su juo skrydžio koordinatoriams po nelaimės nepavyko užmegzti ryšio. D.Pagodinas sakė, kad tuo pačiu lėktuvu V.Ramonas ir jo kolega Gintautas Staniulis 2003-iaisiais pakartojo Dariaus ir Girėno skrydį per Atlanto vandenyną, skrisdami iš Kauno į Čikagą ir vėliau sugrįžę atgal.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s