NATO kariai žvangia ginklais prie Rusijos sienos – organizuotas propagandinis renginys Šakiuose

Lietuvoje dislokuoti NATO kariai rengia propagandinį renginį netoli Rusijos sienos. Tik už 15 kilometrų nuo valstybės sienos su Rusija esančiuose Šakiuose jie prisistatys visuomenei ir vietos valdžiai. Užsienio kariai susitiks su Šakių rajono savivaldybės vadovais, lankysis gimnazijoje, pramonės verslo objektuose, demonstruos savo techniką, ekipuotę, pranešė Krašto apsaugos ministerija. Kariai taip pat ketina susipažinti su bendruomenių veikla, istorinėmis kultūrinėmis apylinkių vietomis, pagerbti karių kapus.

Vizite dalyvaus NATO pajėgų integravimo vieneto, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės, JAV bataliono, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno 2-sios rinktinės kariai, Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

NATO 70-mečio įkūrimo ir Lietuvos narystės NATO 15-mečio paminėjimui skirtuose renginiuose Aljanso sąjungininkai pernai aplankė pusę šalies savivaldybių. Renginius „NATO diena regione“ organizuoja NATO pajėgų integravimo vienetas Lietuvoje, veikiantis nuo 2015 metų rugsėjo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s