D.Trumpas atmetė žvalgybos perspėjimus dėl Rusijos kišimosi į šių metų rinkimus

JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį atmetė JAV žvalgybos perspėjimus, kad Rusija kišasi į šių metų rinkimus, pavadindamas tai savo varžovų demokratų paleista „antimi“.

„Kongrese demokratai pradeda dar vieną dezinformacijos kampaniją sakydami, kad Rusijai esu priimtinesnis nei bet kuris iš nieko nedarančių demokratų kandidatų, kurie iki šiol, per dvi savaites, nesugebėjo suskaičiuoti savo balsų Ajovos valstijoje“, – parašė D.Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“.

„7-oji antis!“ – suskaičiavo jis.

Įstatymų leidėjai demokratai vėl išreiškė susirūpinimą dėl D.Trumpo, po darbą baigiančio nacionalinės žvalgybos direktoriaus Josepho Maguire’o slaptos ataskaitos, kurioje jis esą perspėja, kad Rusija ir vėl kišasi į rinkimus, tikėdamasi padidinti D.Trumpo galimybes laimėti.

Kaip rašo „The New York Times“, D.Trumpas išplūdo anksčiau šią savaitę atleistą J. Maguire’ą už tai, kad buvo pristatyta tokia ataskaita.

D.Trumpas jau yra reiškęs nepasitenkinimą JAV žvalgybos bendruomene, šiai viešai paskelbus išvadas dėl Rusijos kišimosi į 2016 metų prezidento rinkimus, įskaitant tariamas manipuliacijas socialiniuose tinkluose, siekiant palaikyti D.Trumpą jo kovoje su rinkimų varžove Hillary Clinton.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s