Sulaikytas, įtariama, dar vienas kyšį iš užsieniečio paėmęs pasienietis

Antradienį Šalčininkų pasienio kontrolės punkte sulaikytas, įtariama, kyšį iš į šalį atvykstančių asmenų paėmęs pasienietis.

Kaip ketvirtadienį pranešė pati Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Tribonių pasienio užkardoje VSAT imuniteto tarnybos pareigūnai sulaikė pamainą baigusį 33-ejų jaunesnįjį specialistą „A.J.“

Atlikus patikrą, tarp pareigūno asmeninių daiktų rasta 40 eurų. Turimais duomenimis, šiuos pinigus pasienietis paėmė iš į Lietuvą vykusių užsieniečių už neva atvykimo į šalį sąlygų neatitikimą.

Už kyšio paėmimą nesąžiningam VSAT pareigūnui dabar gresia ne tik atleidimas iš tarnybos, bet ir bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Po apklausos vyras paleistas. Imuniteto valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo.

VSAT duomenimis, tai antrasis šį mėnesį panašiomis aplinkybėmis įkliuvęs Tribonių pasienio užkardos pareigūnas. Vasario 6 dieną Imuniteto valdybos pasieniečiai sulaikė 38-erių jaunesnįjį specialistą “T.K.“ Po tarnybos į užkardą grįžęs pareigūnas turėjo 100 eurų, kuriuos, įtariama, paėmė iš į Lietuvą vykusių užsieniečių. Šis pasienietis yra nušalintas nuo pareigų. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s