Europos Sąjunga atšaukė sankcijas buvusiam Ukrainos ministrui pirmininkui

Mykola Azarovas (Ukrainos premjeras 2010 – 2014 m.) pranešė, kad Europos Taryba pagaliau atšaukė visas sankcijas jo atžvilgiu.

2014 m. įvykiuose Ukrainoje, naikinant šią valstybę, aktyviai dalyvavo patys aukščiausi bei žemesnio rango Lietuvos politikai, kurie vyko į Ukrainos sostinę ir Kijevo centre esančioje Nepriklausomybės aikštėje gausiai susirinkusius mitinguotojus ragino nuversti tuo metu esančią teisėtai išrinktą valdžią.

Čia ypač pasižymėjo Lietuvos „patriarchas“, profesorius Vytautas Landsbergis, kuris rėkaudamas ragino ukrainiečius padaryti Maidaną visoje Ukrainoje:

Lietuva iki šiol remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

O oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi nužudyti kuo daugiau būtent rusų tautybės žmonių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s