Dar viena baudžiamoji byla Kaune: pričiuptas sovietinę simboliką paišęs marijampolietis

Sulaikytas dar vienas „meninius gebėjimus“ Kaune kovo 11-osios naktį demonstravęs vyras.

Kauno apskrities policijos pareigūnai netruko išaiškinti ir sulaikyti dar vieną asmenį, galimai išpaišiusį pastatą sovietine simbolika Kaune. Kovo 11-osios naktį, apie 1.10 val., Kaune, Raudondvario pl., ant parduotuvės pastato rudais dažais buvo užrašytas sovietinis užrašas „CCCP“ bei nupiešta simbolika – žvaigždės.

Tą pačią dieną apie 15.30 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Kaune, Kalnų g., sulaikė Marijampolės apskrities gyventoją (gim. 1998 m.). Kadangi viduje buvę du vyrai į patalpas policijos pareigūnų neįsileido, šie buvo perspėti, tačiau vis tiek nevykdė teisėtų reikalavimų atidaryti duris. Panaudojus laužtuvą buvo patektą į vidų, kur buvo rasti rudos spalvos dažai bei sovietinės žvaigždės kartoninis trafaretas.

Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 170 str. dėl kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę. Vyrui už šią nusikalstamą veiką gresia ir laisvės atėmimas. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s