Kinijos URM atstovas apkaltino JAV koronaviruso atvežimu į šalį. Ką tai reiškia?

Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovas Čžao Liczian apkaltino JAV koronaviruso atvežimu į Uhaną ir paragino Jungtines Valstijas elgtis atvirai. Jis tai padarė komentuodamas JAV Ligų prevencijos ir kontrolės centro (CDC) vadovo Roberto Redfildo (Robert Redfield) pareiškimą, kad JAV buvo keli atvejai, kai keliems žmonėms tik po mirties buvo nustatytas koronavirusas, nors iš pradžių manyta, kad jie mirė nuo gripo.

Atitinkamą įrašą jis patalpino socialiniame tinkle “Twitter“.

Toks oficialaus Kinijos pareigūno pareiškimas gali būti laikomas sensacija, ir taptų naujo šaltojo karo tarp Pekino ir Vašingtono etapo pradžia. Tai įvykis su nenuspėjamomis pasekmėmis. Tai atveria naujo fronto plėtrą tarp šaltojo karo šalių.

Kai kurių ekspertų nuomone, JAV tikrai galėjo atnešti virusą į Uhaną, tuomet šį faktą galima laikyti biologiniu karu prieš Kiniją, o šis savo ruožtu gali būti laikomas trečiojo pasaulinio karo įžanga. Ir kalba eina apie dviejų didžiulių valstybių, kurios turi branduolinių, cheminių, biologinių ginklų, susidūrimą. Jei Kinija įtaria Ameriką pradėjus biologinį karą, tai gali būti labai rimtų įvykių grandininės reakcijos pradžia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s