Tauragėje žaidimų aikštelėje susibūrusius vaikus pareigūnai išsiuntė namo

Šeštadienį popiet policijos pareigūnai iškviesti į vaikų žaidimų aikštelę mikrorajone. Pranešta, kad joje žaidžia daugybė vaikų ir nesilaikoma karantino sąlygų. Pranešimas Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė 13.08 val. Pranešėjas tvirtino matantis apie 10 vaikų.

Kaip informavo komisariato budintis pareigūnas, atvykę policijos pareigūnai žaidimų aikštelėje rado keturis vaikus. Nei baudos, nei įspėjimai skirti nebuvo. Šįkart pareigūnai tik papasakojo vaikams karantino sąlygas, kad vienu metu žaidimų aikštelėje žaisti gali tik vienos šeimos vaikai. Taip pat po pareigūnų vizito žaidimų aikštelė buvo aptverta STOP juosta.

Karantino sąlygos buvo sugriežtintos ketvirtadienį. Viešose erdvėse galima būti tik ne didesniam kaip 5 asmenų būreliui. Vaikų žaidimų aikštelėse žaisti vienu metu gali tik vienos šeimos vaikai. Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad tai būtina, nes pastebėta situacija parkuose ir žaidimų aikštelėse kelia susirūpinimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s