VSD direktorius: reikia labai rimtai stebėti informacinę erdvę ir fiksuoti visus neigiamo pobūdžio pasisakymus

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį susitiko su Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriumi Dariumi Jauniškiu ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento (AOTD) prie Krašto apsaugos ministerijos vadovu Remigijumi Baltrėnu aptarti dėl koronaviruso plitimo kylančias grėsmes nacionaliniam saugumui.

Po susitikimo G.Nausėda sakė, kad dabar labiausiai stebimas Rusijos žvalgybos institucijų suaktyvėjimas elektroninėje erdvėje. G.Nausėda sakė, kad į prezidentūrą Lietuvos saugumu besirūpinančių institucijų vadovus pakvietė siekdamas išsiaiškinti, koks yra VSD ir AOTD pasirengimo lygis, įvertinant dabar susiklosčiusias aplinkybes.

D.Jauniškis sakė, kad G.Nausėdai pristatyta situacija VSD ir AOTD, kaip dirbama, kaip organizuojamas darbas, kokios problemos stebimos valstybėje.

VSD direktorius po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda pareiškė, kad žvalgyba stebi neraminančias tendencijas informacinėje erdvėje, kurias reikia labai rimtai stebėti.

„Manau, kad mums reikia labai rimtai stebėti erdvę ir fiksuoti visus tokius neigiamo pobūdžio pasisakymus ar bandymus paveikti mūsų visuomenę verčiant abejoti valstybe, Vyriausybes priimamais sprendimais, prezidento sprendimais“, – spaudos konferencijoje kalbėjo D.Jauniškis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s