A.Lukašenka uždraudė įmonėms atleidinėti darbuotojus krizės metu

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka uždraudė šalyje veikiančioms ne tik valstybinio, bet ir privataus kapitalo įmonėms atleidinėti darbuotojus, perspėjęs, jog tokį jo nurodymą ignoruojančiųjų verslas toliau dirbti vargu ar galės.

„Pastebėjau, vakar mane pasiekė tokia informacija, kad ypač privačios įmonės, pirmiausia statybos įmonės, pradėjo riboti veiklą, o svarbiausia – atleidinėti darbuotojus. Perduokite privatininkams, o valstybinėse atleidimai negalimi, taip, kad visi išgirstų: bet kuriai įmonei, didelei ar mažai, išmetusiai žmones į gatves nebus vietos Baltarusijoje“, – penktadienį pareiškė A.Lukašenka.

„Tegul pasiknisa po savo kišenes, seifus, randa pinigų savo įmonėms ir darbuotojams, kurie, beje, juos jiems ir uždirbo“, – kalbėjo Baltarusijos prezidentas.

„Tai tik pradžia (ekonominės padėties blogėjimo – red.). Bet gali būti dar blogiau. Išmesti žmones paprasčiau. Kišenės pinigais užkištos, ypač statybų verslininkų. Dabar darbuotojus atleis, tuos pinigus išleis savo reikmėms, o vėliau ateis ir pasakys: aš galiu atkurti darbo jėgą, bet duokit man arba pigią paskolą, arba subsidijas iš biudžeto“, – sakė A.Lukašenka.

„Perspėju geruoju – dalinkitės tuo, ko esate prikaupę, bet žmonių į gatves mėtyti nedrįskite“, – perspėjo Baltarusijos lyderis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s