Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas B. Johnsonas užsikrėtė koronavirusu

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas penktadienį pranešė, kad jam nustatyta naujojo koronaviruso infekcija COVID-19.

Susirgusiajam pasireiškia švelnūs simptomai, jis izoliuosis – dirbdamas iš namų ir toliau vadovaus vyriausybei.

„Per pastarąsias 24 valandas man pasireiškė lengvi simptomai, ir koronaviruso testas buvo teigiamas“, – per „Twitter“ parašė Britanijos vyriausybės vadovas.

Pasak šalies vyriausybės, B.Johnsonas izoliuosis – dirbs iš namų, bus toliau atsakingas už pandemijos suvaldymą.

„Jam buvo atliktas testas asmeniškai rekomendavus Anglijos vyriausiajam medicinos pareigūnui Chrisui Whitty“, – rašoma vyriausybės išplatintame pranešime.

„Neabejokite, kad modernių technologijų magijos dėka ir toliau galėsiu bendrauti su visa savo aukščiausio lygio komanda ir vadovauti nacionalinei kovai su koronavirusu“, – sakė B.Johnsonas vaizdo pranešime tviteryje.

Dauningo gatvės atstovas spaudai teigė, kad B.Johnsonui, kieno partnerė Carrie Symonds yra nėščia, ketvirtadienį pasireiškė lengvi koronaviruso simptomai. Anglijos vyriausiojo gydytojo nurodymu premjeras buvo ištirtas dėl COVID-19. Tyrimą premjero rezidencijoje B.Johnsonui atliko Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos (NHS) darbuotojai.

Savo vaizdo pranešime B.Johnsonas padėkojo NHS darbuotojams už pastangas kovojant su viruso plitimu.

Iš viso šiam momentui JK patvirtinti 11 658 koronaviruso atvejai, dėl infekcijos numirė 578 žmonės. Anksčiau šią savaitę paaiškėjo, kad princo Charleso – karalienės Elžbietos Antrosios vyresniojo sūnaus ir sosto įpėdinio – testas dėl koronaviruso taip pat buvo teigiamas.

Vyriausybė šią savaitę patvirtino, kad jei B.Johnsonas taptų neveiksnus, ministro pirmininko pareigas laikinai eitų užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s