Popiežius palaikė JTO raginimą paskelbti „pasaulines paliaubas“

Popiežius Pranciškus sekmadienį palaikė Jungtinių Tautų Organizacijos generalinio sekretoriaus Antonio Guterres raginimą „nedelsiant paskelbti pasaulines paliaubas“.

„Prisidedu prie visų, kas priėmė šį raginimą, ir kviečiu kiekvieną jo laikytis, nutraukiant bet kokių formų karo veiksmus, skatinant humanitarinių koridorių kūrimą, būnant atviriems diplomatijai ir atkreipiant dėmesį į pačius pažeidžiamiausius žmones“, – sakoma paskelbtame po sekmadieninių pamaldų pontifiko pranešime.

Popiežius Pranciškus atkreipė dėmesį, kad pirmadienį paskelbtas A.Guterreso raginimas buvo parengtas esant „dabartinei COVID-19 ekstremaliajai padėčiai, nepripažįstančiai jokių sienų“.

„Bendras įsipareigojimas kovoti su pandemija gali paskatinti kiekvieną pripažinti, kad mums reikia stiprinti broliškus ryšius kaip vienos žmonijos šeimos nariams“, – pabrėžė Šventasis Tėvas.

Anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas taip pat paragino bent jau iki koronaviruso pandemijos pabaigos paskelbti sankcijų moratoriumą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s