Suįžūlėjęs Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas svaičioja, esą pacientas mirė ne nuo koronaviruso

Valstybinis transliuotojas kovo 27 d. paskelbė, kad Lietuvoje yra daugiausia koronaviruso aukų tarp visų Baltijos šalių.

Tačiau atsirado nesusitarimų – Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai teigia jog Klaipėdos universitetinėje ligoninėje miręs sunkiomis ligomis sirgęs 94 metų klaipėdietis yra koronaviruso auka, kadangi atlikus testą jam buvo nustatytas teigiamas rezultatas.

Su tokia nuomone nesutikęs uostamiesčio ligoninės vadovas Vinsas Janušonis teigia, esą senolis mirė ne dėl koronaviruso, bet nuo kitų labai sunkių ligų, nors pripažįsta kad ši infekcija velioniui diagnozuota buvo.

Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai su tuo kategoriškai nesutinka ir siekdami teisingumo ir tvarios statistikos teigia, kad senolio mirtis būtų užfiksuota būtent dėl koronaviruso.

Gerbiamajam ponui Janušoniui galime oponuoti taip: kiekvienais metais pasaulyje miršta keli milijonai ŽIV užkrėstų žmonių, bet formaliai jie miršta ne dėl ŽIV, bet nuo kitų ligų su kuriomis infekcijos susilpnintas žmogaus organizmas negali susidoroti. Tas pats ir su koronavirusu: žmonės miršta ne dėl paties viruso, bet nuo jo suprovokuotų kitų susirgimų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s