L.Linkevičius: koronaviruso valdymo situacija Baltarusijoje nėra gera, svarstoma riboti skrydžius

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad koronaviruso viruso valdymo situacija Baltarusijoje nėra gera, todėl svarstoma riboti skrydžius iš Minsko į Vilnių.

„Dar yra ir šiandien reguliarūs skrydžiai, tačiau dėl kitų priežasčių mums kyla daug abejonių, ar reikia juos išlaikyti, nes matome, kad situacija viruso valdyme Baltarusijoje, matyt, nėra gera, švelniai tariant“, – Seimo užsienio reikalų komiteto posėdyje antradienį sakė ministras.

„Todėl čia reikia jau balansuot ir dėl galimybės sugrįžti per Minską, ir dėl profilaktiškai apsaugojimo šitos arterijos“, – teigė jis.

Į Vilnių vis dar vyksta reguliarūs skrydžiai iš Minsko oro linijų „Belavia“ lėktuvais. Baltarusija lieka vienintelė regiono valstybė, dėl koronaviruso pandemijos neuždariusi savo sienų. Šalyje taip pat neatšauktos ir Aukščiausiosios futbolo lygos rungtynės, skirtingai nei daugumoje pasaulio valstybių.

„Kaip jie tvarkosi su krize, tai čia tikrai labai keista, ir visas pasaulis stebisi“, – sakė L.Linkevičius.

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka antradienį pranešė apie pirmąjį šalyje mirusį žmogų, kuris sirgo koronavirusu. Iki pirmadienio Baltarusijoje buvo patvirtinti 152 užsikrėtimo koronavirusu atvejai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s