D.Trumpas užsipuolė Pasaulio Sveikatos Organizaciją: esą ši pernelyg „orientuojasi į Kiniją “

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį užsipuolė Pasaulio Sveikatos Organizaciją (PSO) pareikšdamas, kad ji esą „orientuojasi į Kiniją“ ir kad koronaviruso pandemijos pradžioje pateikė netinkamas rekomendacijas.

„PSO tikrai susimovė. Nors daugiausia finansuojama Jungtinių Valstijų, visgi dėl tam tikrų priežasčių smarkiai orientuojasi į Kiniją. Mes tai apsvarstysime“, – tviteryje pažadėjo Jungtinių Valstijų prezidentas.

JAV lyderis taip pat klausė, kodėl PSO pateikė „tokią klaidingą rekomendaciją“, akivaizdžiai, turėdamas omeny JT organizacijos rekomendaciją neriboti tarptautinių kelionių.

„Laimei, aš nedelsdamas atmečiau jų patarimus neužverti mūsų sienų Kinijai“, – rašė D.Trumpas apie savo sprendimą uždrausti keliones iš pastarosios šalies.

Tuo pačiu metu JAV prezidentas yra plačiai kritikuojamas dėl to, jog iš pradžių nepagrįstai sumenkino viruso grėsmę, kurį jis prilygino paprastam gripui, ir teigė, kad padėtis Jungtinėse Valstijose buvo kontroliuojama, nors vėliau ir pripažino, kad šalyje susiklostė nacionalinio lygio ekstremali situacija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s