VSD: kinai vis dar puola, Kinija – grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui

Signatarai Audrius Butkevičius ir Zigmas Vaišvila informuoja ką tik gavę Valstybės saugumo departamento (VSD) raštą, kuriuo atsisakoma pašalinti Kinijos Liaudies Respubliką iš Grėsmių nacionaliniam Lietuvos saugumui vertinimo.

„Gerb. Respublikos Prezidento kanclere Alge Budryte, papildome signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos prašymą skubiai ir be eilės būti priimtais ir Jūsų, ir Respublikos Prezidento.

Ką tik gavome 2020-04-08 LR VSD raštą, kuriuo atsisakoma pašalinti iš Grėsmių nacionaliniam Lietuvos saugumui vertinimo Kinijos Liaudies Respubliką – faktiškai vienintelę valstybę kritišku metu dėl COVID-19 krizės atsiuntusią Lietuvai apsaugos priemones. Šį raštą persiunčiame Jums ir prašome nedelsiant perduoti Prezidentui Gitanui Nausėdai“.

625

Signatarai informuoja, kad šį laišką viešina Lietuvos ir užsienio žiniasklaidai, o taip pat persiunčia Kinijos Liaudies Respublikos ambasadai Lietuvoje.

„Šitokia Valstybės saugumo logika besivadovaujantis LR VSD vadovas Darius Jauniškis negali būti skiriamas dar vienai kadencijai. Prašome nedelsiant susiekti su mumis dėl mūsų priėmimo laiko iki Prezidento dekreto pasirašymo“, – rašoma signatarų laiške prezidento kanclerei.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s