Lietuva gavo apie 100 tūkst. kaukių iš Kinijos Taivano

Lietuvą pasiekė humanitarinė pagalba iš Kinijos Respublikos Taivano – apie 100 tūkst. kaukių, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).  Ši siunta yra kinų autonominio regiono pagalba Europos valstybėms, kovojančioms su koronaviruso infekcija, tarp jų ir Lietuvai.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, koronavirusas skaudžiai palietė ne vieną valstybę, tačiau tuo pačiu suvienijo pasaulį kovai su epidemija.

„Vertiname solidarumo ir pagalbos ženklus šiuo sunkiu metu. Patys teikiame pagalbą labiausiai nuo pandemijos nukentėjusioms valstybėms ir dėkojame tiems, kurie savo ruožtu padeda mums“, – pranešime cituojamas ministras.

SAM nurodo, kad tai jau antroji Kinijos Respublikos Taivano humanitarinės pagalbos siunta. Pirmoji keliavo labiausiai nukentėjusioms Europos valstybėms, pavyzdžiui, Italijai, Ispanijai.

Ministerija informuoja, kad 23 mln. gyventojų turintis Taivanas efektyviai kovoja su koronavirusu – balandžio 22-osios duomenimis, saloje buvo patvirtinti 426 sirgimo atvejai, 6 mirtys ir 236 pasveikusieji.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s