Į Kauno policijos areštinę uždarytas muitinės pareigūnas: įtariamas korupcija ir piktnaudžiavimu

Trečiadienio vakarą dėl galimos korupcijos Kauno policijos areštinėje atsidūrė muitinės pareigūnas, kurį išaiškino jo kolegos.

Kaip informuoja Policijos departamentas, gegužės 20 dieną 19 valandą 50 minučių dėl galimos korupcijos į Kauno apskrities VPK areštinę uždarytas muitinės pareigūnas, gimęs 1986 metais. Muitininkas buvo sulaikytas Muitinės kriminalinės tarnybos.

„Gegužės 20 dieną vakare Kaune sulaikytas muitinės pareigūnas, įtariamas dėl kontrabandos ir piktnaudžiavimo tarnyba. Galimą piktnaudžiavimo tarnyba atvejį išaiškino patys muitininkai. Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnams pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl cigarečių kontrabandos (Baudžiamojo kodekso 199 str. 3 dalis) iš Rusijos Kaliningrado srities į Lietuvą, paaiškėjo, kad į nešvarią kontrabandos veiklą galimai yra įsitraukęs muitinės pareigūnas“, – skelbiama pranešime.

Šio tyrimo metu gegužės 20 dieną buvo sulaikytas ir į Kauno VPK areštinę uždarytas Kauno teritorinės muitinės pareigūnas. Šiuo metu įtariamasis sulaikytas dviem paroms. Jis įtariamas dėl kontrabandos ir piktnaudžiavimo tarnyba (Baudžiamojo kodekso 228 str. 1 dalis).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s