Vilniuje sulaikytas girtas vairavęs FNTT tyrėjas: traukiamas baudžiamojon atsakomybėn

Šeštadienį vienas iš Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Specialiųjų užduočių valdybos tyrėjų sostinėje sulaikytas neblaivus prie „Opel“ automobilio vairo. Pagal pirminį promilių nustatymą – pakvipo baudžiamąja atsakomybe.

Tarnybos teigimu, jei duomenys apie padarytą galimai nusikalstamą veiką pasitvirtins, pareigūnas gali būti atleistas iš darbo.

„FNTT vadovai nedelsiant buvo informuoti apie šią situaciją, dėl kurios tenka tik apgailestauti. Tarnyba savo veikloje vadovaujasi aukščiausiais tiesos, skaidrumo ir moralės standartais. Todėl gautos informacijos pagrindu tyrėjas nušalintas nuo pareigų, pirmadienį bus pradėtas ir tarnybinis tyrimas“, – šeštadienį buvo rašoma FNTT Facebook paskyroje.

Policijos departamento sekmadienį paviešintais duomenimis, gegužės 23 d. apie 18 val. Vilniuje, Santariškių g., sustabdytas automobilis „Opel Astra Sports Tourer“, kurį vairavo neblaivus (1,87 prom.) Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnas. Įtariamasis (gim. 1975 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 281 (1) str. 1 d. (dėl vairavimo neblaiviam, kuomet nustatomas didesnis nei pusantros promilės girtumas). Baudžiamoji atsakomybė reiškia ne tik teistumą, bet ir įprastas administracinio poveikio sankcijas – piniginės nuobaudos skyrimą, draudimą vairuoti transporto priemones. FNTT atstovų teigimu, už tokį nusižengimą tarnyboje numatoma griežčiausia sankcija – atleidimas iš darbo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s