Paraišką Muitinės Departamento direktoriaus konkurse pateikęs K.Lančinskas atsakymo nesulaukė

Pernai gruodį paraišką dalyvauti Muitinės departamento direktoriaus konkurse pateikęs buvęs Vilniaus policijos vadovas Kęstutis Lančinskas pranešė iki šiol nesulaukęs jokio atsakymo.

„Nuo to momento, kai pateikiau dokumentus, neturiu jokio vadinamojo atgalinio ryšio, manęs niekas neinformavo, kaip ten su šiuo konkursu. Visiška tyla“, – informavo K.Lančinskas, pastaruoju metu Ukrainoje vykdęs patariamąją Europos Sąjungos misiją.

Finansų ministerija tikina, kad šio konkurso procedūros buvo sustabdytos dėl karantino.

Valstybės tarnybos departamento vadovas Gediminas Miškinis žiniasklaidai pranešė, jog dėl taikytų apribojimų priėmimas į valstybės tarnybą visiškai nutrūkęs nebuvo – per savaitę nuotoliniu būdu surengiama apie 40 konkursų, tai maždaug du trečdaliai to, kas buvo prieš karantiną.

V.Šapoka praeitą savaitę Seime pareiškė, kad beveik dvejus metus Muitinės departamento vadovas nerandamas dėl per mažo atlyginimo. Kai kurie opozicijos politikai svarsto, kad konkursas stringa ne dėl atlyginimo, o dėl valdžios noro turėti sau parankų žmogų.

Muitinės departamento interneto svetainėje duomenų apie vadovo algą nėra nuo 2018 metų, tačiau skelbiama, kad generalinio direktoriaus pavaduotojo nustatytas atlyginimas šių metų pirmąjį ketvirtį siekė 3360 eurų per mėnesį. Departamentas vadovo neturi nuo 2018 metų liepos, kai iš pareigų savo noru pasitraukė Arūnas Adomėnas, nutaręs dirbti žemesnėse pareigose.

Antrus metus iš eilės įstaigai laikinai vadovauja generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Miškinis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s