J. Guaido vėl pasirodė po pranešimo apie slėpimąsi ambasadoje

Vakarų statytinis Venesueloje, pats save vadinantis „opozicijos lyderiu“ Juanas Guaido vėl pasirodė gatvėse, rodo jo komandos ir sąjungininkų parlamente šeštadienį paskelbti vaizdo įrašai.

Ketvirtadienį Venesuelos užsienio reikalų ministras Jorge Arreaza paskelbė, kad J.Guaido prisiglaudė Prancūzijos ambasadoje Karakase.

„Tai jie slepiasi… 15 mln. dolerių (13,2 mln. eurų) atlygis už juos. Aš rodau savo veidą“, – viename iš įrašų sako J.Guaido.

Įraše jis matomas su kauke ir pirštinėmis – apsaugos nuo koronaviruso infekcijos priemonėmis – ir eina palei automobilių eilę sveikindamasis ir pasikalbėdamas su vairuotojais.

JAV statytinis J.Guaido, kurį apie 50 valstybių pripažįsta laikinuoju Venesuelos vadovu, kalbėjo apie JAV kaltinimą „narkoterorizmu“ Nicolas Maduro socialistų vyriausybei.

Vaizdo įrašai, kuriuose nebuvo nurodyti filmavimo vieta ir laikas, paskelbti J.Arreazai pareiškus, kad J.Guaido slepiasi Prancūzijos ambasadoje, ir pareikalavus jį perduoti Venesuelos teisingumui.

Penktadienį Prancūzija paneigė šį kaltinimą.

„Juano Guaido nėra Prancūzijos rezidencijoje Karakase. Kelis kartus patvirtinome tai Venesuelos pareigūnams“, – sakė prancūzų Užsienio reikalų ministerijos atstovė Agnes von der Muhll.

N.Maduro ir jo administracija vadina J.Guaido „bėgliu nuo teisingumo“, tačiau nėra tiksliai žinoma, kad jam būtų išduotas arešto orderis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s