Baltijos jūroje vykstant NATO pratyboms, Rusija surengė savo atsakymą su „Iskander“

Reaguodama į NATO karinį aktyvumą prie savo sienų Baltijos jūros regione Rusijos Baltijos laivyno operatyvinių-taktinių raketų kompleksų „Iskander“ daliniai surengė pratybas ir mokėsi atlikti sąlyginius raketinius smūgius, pranešė oficialus Baltijos laivyno atstovas Romanas Martovas.

„Vykdant planinius Baltijos laivyno Kaliningrado srityje kovinio pasirengimo mokymus, dalyvaujant operatyvinių-taktinių raketų kompleksų „Iskander“ daliniams, surengtos pratybos atlikti sąlyginius raketinius smūgius,“ – pranešė R.Martovas.

Rusijos karininko teigimu, planinių mokymų metu raketininkai atliko slaptą persikėlimą į numatytos pozicijos rajoną, kur, įrengę pradines pozicijas, atliko elektroninius pavienius ir grupinius paleidimus į taikinius, imituojančius sąlyginio priešininko raketinių kompleksų paleidimo įrenginius, aerodromus, saugomus objektus ir vadavietes.

„Atlikę elektroninius paleidimus, kariai atliko manevrą ir pakeitė pozicijos rajoną, kad pasitrauktų iš galimo atsakomojo smūgio zonos“, – nurodė laivyno atstovas.

Mokymuose dalyvavo beveik 200 karių ir apie 20 karinės bei specialios technikos vienetų.

„Baltijos laivyno karinės parengties mokymai atliekami reaguojant į Baltijos jūroje vykstančias Šiaurės Atlanto aljanso šalių laivynų pratybas BALTOPS 2020, kuriose dalyvauja 17 valstybių narių ir 2 šalys-partnerės, apie 30 karinių laivų, iki 30 lėktuvų ir sraigtasparnių bei apie 3 tūkst. karių“, – nurodė R.Martovas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s