Negyvo gimusio JAV rinkimų tyrimo liudytojui gresia 10 metų kalėjimo už pedofiliją

Libaniečių kilmės amerikiečių verslininkui, kuris buvo svarbus negyvo gimusio specialiojo tyrimo dėl mitinio Rusijos kišimosi į 2016 metų prezidento rinkimus liudytojas, o anksčiau padėjo tarpininkauti dėl amerikiečių įkaitų paleidimo, gresia mažiausiai 10 metų laisvės atėmimo bausmė už pedofiliją.

George’as Naderas sausio mėnesį prisipažino, jog prieš 20 metų iš Čekijos atsivežė į JAV 14 metų berniuką, kad turėtų su juo lytinių santykių. Atsakovas taip pat pripažino turėjęs vaikų pornografijos.

G.Nadero vardas daugiau kaip 100 kartų figūruoja specialiojo prokuroro R.Muellerio ataskaitoje, kurioje aprašomos verslininko pastangos palaikyti ryšius tarp rusų ir kai kurių prezidento Donaldo Trumpo pereinamojo laikotarpio komandos narių. 10-ajame dešimtmetyje G.Naderas tarpininkavo dėl amerikiečių įkaitų Artimuosiuose Rytuose paleidimo.

Už nusikaltimus, kuriais kaltinamas G.Naderas, skiriama mažiausiai 10 metų įkalinimo bausmė. Aleksandrijos federalinio teismo kaltintojai per penktadienio posėdį ilgesnio laisvės atėmimo nesiekė, bet teisėjas vis tiek gali skirti griežtesnę bausmę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s