Albertas Dapkus tapo nauju Lietuvos šaulių sąjungos vadu

Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje įvyko iškilminga ceremonija kurios metu Albertas Dapkus tapo Lietuvos Šaulių Sąjungos vadu. Jis perėmė vėliavą iš nuo 2017 metų liepos sąjungai vadovavusio pulkininko leitenanto Gintaro Koryznos, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Dalyvavęs ceremonijoje krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pasidžiaugė, kad Lietuvos šaulių sąjunga pastaraisiais metais stiprėja.

„Patriotizmas yra ne jausmas, o veiksmas, ir šauliai yra vienas gražiausių patriotizmo išraiškos pavyzdžių. Todėl džiaugiuosi, jog Lietuvos šaulių sąjunga per pastaruosius ketverius metus išgyvena atsinaujinimo ir stiprėjimo etapą“, – sakė R.Karoblis.

Anot ministro, pastaruoju metu Lietuvos šaulių gretos išaugo iki 12 tūkst., sąjungos narių amžiaus vidurkis yra apie 40 metų, auga jaunųjų šaulių gretos bei stiprėja koviniai šaulių būriai.

Ministras ceremonijoje G.Koryznai padėkojo už lyderystę stiprinant šaulius ir įteikė krašto apsaugos žinybos medalį „Už pasižymėjimą“.

Tuo metu kreipdamasis į šaulius A.Dapkus pabrėžė, kad ir toliau bus saugoma tai, kas vienija visus organizacijos narius – tai uniforma, ženklai, kultūra, istorinė atmintis ir ideologija.

„Tikiuosi, kad visi drauge atliksime ne vieną prasmingą darbą Tėvynės labui ir kartu galėsime pasidžiaugti savo darbo rezultatais“, – pranešė A.Dapkus.

Lietuvos šaulių sąjungos vado pasikeitimo ceremonijos dieną priesaiką Lietuvos Respublikai davė ir apie 20 šaulių. Nusipelniusiems šauliams G.Koryzna įteikė apdovanojimus už pavyzdingą veiklą bei tarnystę Lietuvai.

Lietuvos šaulių sąjunga yra valstybės finansuojama savanoriška sukarinta pilietinės savigynos asociacija, padedanti sustiprinti Lietuvos gynybinį potencialą. Ji vienija patriotiškai nusiteikusius ir neabejingus valstybės gynybai žmones.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s