Ridas Jasiulionis – naujas prezidento G.Nausėdos komunikacijos vadovas

Prezidento Gitano Nausėdos komunikacijos vadovu skiriamas žurnalistas, televizijos bei radijo vedėjas, aktorius Ridas Jasiulionis, trečiadienį pranešė informuoti šaltiniai. Tai patvirtino ir „Laisvės TV“, kurios laidas vedė R.Jasiulionis, vadovas Andrius Tapinas.

„Žinių radijuje“ ir „Laisvės TV“ iki šiol laidas vedęs R.Jasiulionis Komunikacijos grupės vadovo pareigose keičia iš Prezidentūros pasitraukusį Aistį Zabarauską.

Prezidentūra oficialiai šios informacijos kol kas nepatvirtino.

„Laisvės TV“ vadovas Andrius Tapinas savo paskyroje „Facebook“ patvirtino, kad R.Jasiulionis išeina dirbti į prezidentūrą. „Prezidento Gitano Nausėdos komunikacijos vadovu tampa „Laisvės TV“ žurnalistas Ridas Jasiulionis. Sveikinu ir džiaugiuosi, kad sunkiu metu Daukanto aikštei „Laisvės TV“ yra pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką“, – parašė A.Tapinas.

R.Jasiulionis 2009 metais buvo tuometinio konservatorių premjero Andriaus Kubiliaus atstovas spaudai, keturis mėnesius vadovavo ministro pirmininko tarnybos Visuomenės informavimo departamentui. Jis taip pat yra redagavęs savaitraštį „Atgimimas“.

50-metis R.Jasiulionis yra diplomuotas aktorius, jis priklauso Vilniaus kameriniam teatrui, yra vaidinęs televizijos serialuose „Nekviesta meilė“, „Kelias namo“, „Gedimino 11“, „Sniego skonis“.

Deja Ridas Jasiulionis kategoriškai nekenčia kitokios nuomonės. Plačiau apie tai galima perskaityti čia. Bet netrukus šis informacinio karo kariškis taps generolu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s