Kauno apskrities policijos vadovo atrankoje – du pretendentai

Pasibaigus atrankai į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovo pareigas, paaiškėjo, kad į jas pretendavo du pareigūnai.

Tapti nuolatiniu Kauno apskrities policijos vadovu pretenduoja šiuo metu apskričiai laikinai vadovaujantis Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas Elanas Jablonskas ir dar vienas kandidatas, kurio Policijos departamentas neatskleidė.

„Šiuo metu jis vadovauja vienam iš likusių devynių šalies apskrities vyriausiųjų policijos komisariatų“, – apie antrąjį pretendentą pranešė policijos atstovas Ramūnas Matonis.

Pasak R.Matonio, patikrinus, ar kandidatai atitinka atrankoje keliamus reikalavimus, bus sudaryta atrankos komisija, kuriai vadovaus policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Ar pavyks surengti atranką dar liepą, nėra aišku, tačiau rugpjūtį R.Požėla atostogaus, todėl naujojo Kauno apskrities policijos vadovo paskyrimas gali nusikelti į rudenį.

E.Jablonskas laikinuoju komisariato viršininku buvo paskirtas pernai lapkričio pradžioje, kai tuometinis komisariato vadovas Darius Žukauskas nušalintas nuo pareigų pradėjus patikrinimą dėl įtartinų jo ryšių.

Šių metų vasario 26 dieną policija pranešė, jog D.Žukauską atleidžia, šiam netekus teisės dirbti su slapta informacija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s