A.Lukašenka: siūliau opozicijai perskaičiuoti balsus, bet ji atsisakė

Aleksandras Lukašenka per apsilankymą vienoje Minsko gamykloje pirmadienį pareiškė, kad siūlė opozicijai perskaičiuoti rugpjūčio 9-osios rinkimų balsus, tačiau opozicija esą to atsisakė. Tiesa, kandidatės į prezidentus Svetlanos Tichanovskajos bendražygė Maryja Kalesnikava tai neigia.

Kaip skelbia Tut.by, A.Lukašenka apie neva įvykusį pokalbį su opozicija ar aktyvistais papasakojo Minsko ratinių vilkikų gamyklos darbininkui Andrejui.

„Aš jau siūliau perskaičiuoti balsus prieš kameras, žinote, kas ten sėdi. Tegu pasako, kur, kokiose vietose. Vakare buvo paprašyta skaičiuoti. Ir man žmonės perduoda: „Žinote, jau nebeaktualu skaičiuoti.“ O ko reikia? Naujų rinkimų? Andrejau, tu pavėlavai, jau nereikia niekam perskaičiavimo“, – kalbėjo A.Lukašenka.

S.Tichanovskajos, kuri šiuo metu yra Vilniuje, bendražygė M.Kalesnikava „RIA Novosti“ iškart pareiškė nieko negirdėjusi apie kokius nors A.Lukašenkos pasiūlymus dėl balsų perskaičiavimo.

„Tokios informacijos neturime. Niekas mums nieko nesiūlė. Be to, tikrai žinome, kad tai (perskaičiuoti balsus, – red.) jau neįmanoma, nes daug balsalapių buvo sunaikinti. Yra tokia procedūra – sunaikinti balsalapius, kad perskaičiuoti balsus būtų neįmanoma“, – teigė M.Kalesnikava.

Oficialiai prezidento rinkimuose atiduoti balsai turi būti saugomi šešis mėnesius po balsavimo, o tada galima juos sunaikinti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s