Vyriausybė leido į Lietuvą atvykti per 100 užsieniečių

Vyriausybė trečiadienį leido į Lietuvą atvykti daugiau kaip šimtui užsieniečių iš Baltarusijos, Čekijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos bei kitų valstybių, netaikant dėl koronaviruso įvestų draudimų.

Šešiems Baltarusijos ir vienam Ukrainos piliečiui Ministrų kabinetas leido dalyvauti rugpjūčio pabaigoje vyksiančioje konferencijoje, skirtoje vienam iš 1863–1864 metų sukilimo vadų Konstantinui Kalinauskui.

LCC Tarptautinio universiteto prašymu leista atvykti dėstytojai iš Jungtinių Valstijų su vaiku, leidimas atvykti duotas ir tarptautinės įmonės technologijų vadovei – Indijos pilietei, siekiant įgyvendinti sutartį su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku.

Be to, leista atvykti 75 Lenkijos piliečiams, dešimčiai Čekijos piliečių, vienam ispanui ir vienam kroatui – jie atliks bandymo procesus Vilniaus kogeneracinėje jėgainėje, ir dar 18 Čekijos piliečių kurie planuoja atlikti „Ignitis gamybos“ dūmtraukių demontavimą. Du ukrainiečiai galės atvykti dirbti „Amber grid“ valdomose magistralinių dujotiekių sistemose. Taip pat leista atvykti dviem Rusijos piliečiams vykdyti laivų apžiūros ir remonto bei modernizavimo priežiūros darbus Klaipėdos uoste „Memelio miesto“ teritorijoje.

Dalis jų atvyks šiemet, dalis – iki kitų metų rugpjūčio. Visi atvykusieji turės laikytis dviejų savaičių saviizoliacijos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s