Valdemaras Tomaševskis: „Laisvės kelio“ akcija nepasisekė

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas Valdemaras Tomaševskis ketvirtadienį pareiškė, kad sekmadienį vykusi „Laisvės kelio“ akcija, kurioje tūkstančiai žmonių išreiškė palaikymą demokratinėms permainoms Baltarusijoje, nepavyko. Pasak jo, tai tebuvo visuomenininko, laidų vedėjo bei Dalios Grybauskaitės numylėtinio Andriaus Tapino savireklamos akcija.

Ketvirtadienį po valdančiųjų partijų koalicinės tarybos posėdžio paklaustas, kodėl niekas iš LLRA-KŠS nedalyvavo „Laisvės kelyje“, atsakė, kad „daug kas dalyvavo“.

„Bet, „Laisvės kelias“, aišku, kažkuria prasme nepasisekė. Kadangi nepavyko šitą grandinę sudaryti gyvą. Manau, kad čia didelė klaida buvo padaryta organizatorių, kad jie nepakvietė visų partijų, visuomeninių organizacijų, kad bendrai šitą kelią, šitą akciją organizuoti“, – kalbėjo Lietuvos lenkų partijos lyderis.

V.Tomaševskis tęsė, kad tai buvo visuomenininko, laidų vedėjo bei Dalios Grybauskaitės numylėtinio A.Tapino ir jo kompanijos „bandymas padaryt savo „piarinę“ akciją “.

„Bet matėm, kad nelabai pasisekė“, – pridūrė politikas.

V.Tomaševskis taip pat kalbėjo, kad pats dalyvavo „Laisvės kelyje“, kuris įvyko prieš 31 metus.

„Turėjome Lenkų sąjunga savo (…) Protestavom prieš sprendimus… Bet, deja, mūsų šiandieniniai oponentai tada nedalyvavo, o dabar kritikuoja Zbignevą Jedinskį, kad jis turi drąsos išsakyti savo nuomonę ir būtent savo nuomonės išsakymas… Žodžio laisvė yra mūsų didžiausias pasiekimas, kilęs irgi iš „Baltijos kelio“ 1989 metų“, – teigė jis.

Sekmadienį vykusiame „Laisvės kelyje“ dalyvavo apie 50 tūkst. žmonių. Rankomis susikibusių žmonių grandinė akcijoje nusidriekė 32 kilometrus – nuo Katedros aikštės Vilniuje iki pasienyje su Baltarusija esančio Medininkų memorialo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s