Kybartiškis nenorėjo nei paklusti pasieniečiams, nei atlikti pareigą tėvynei

Kauno oro uoste pasieniečiams teko jėga ir antrankiais tramdyti alkoholį viešoje vietoje vartojusį Kybartų gyventoją. Tiriant chuliganizmo atvejį paaiškėjo, jog agresyviai besielgęs ir necenzūriniais žodžiais plūdęsis dvidešimtmetis vengia atlikti karo prievolę.

Vėlų penktadienio vakarą Kauno oro uoste Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai vaizdo kameromis užfiksavo keleivių atvykimo salės prieigose įtartinai besielgusį asmenį. Paaiškėjo, kad prie stalo sėdėjęs vyras gėrė savo atsineštą alų. Anot VSAT pareigūnų, tą daryti minėtoje oro uosto zonoje griežtai draudžiama.

Pasieniečiams priėjus sudrausminti pažeidėjo, šis reagavo agresyviai, ėmė keiktis. Viešojoje vietoje jis nedėvėjo apsauginės veido kaukės, o sulaikomas ėmė muistytis ir priešintis.

Vyrą VSAT pareigūnai sutramdė fizine jėga ir antrankiais. Jį atvesdinus į tarnybines VSAT patalpas paaiškėjo, kad sulaikytasis yra 20 metų Kybartų gyventojas. Į oro uostą jis buvo atvykęs pasitikti kito asmens. Netrukus pareigūnai išsiaiškino ir tai, kad kybartiškis vengia atlikti privalomąją karo tarnybą. Šio šauktinio nuo birželio ieškojo Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

Penktadienį prieš vidurnaktį Kybartų gyventoją pasieniečiai perdavė Kauno policijos pareigūnams, kurie tiria šį įvykį. Jis administracine tvarka turės atsakyti už kelis nusižengimus: alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje pakartotinai, viešosios tvarkos pažeidimą, teisėtų reikalavimų nevykdymą, buvimą be kaukės, pareigūno garbės ir orumo pažeminimą. Be to jis bus nubaustas už vengimą atlikti privalomąją karo tarnybą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s